Cataclysm's Edge

Cataclysm's Edge Witamy!

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-20 17:09:02

karl441

Administrator

1272344
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 80
Punktów :   

Prawdzie dziecko Neo.

Jest to fragment artykułu Ewy Iwanciw z Gazety Wyborczej pt. "Tata ¶piewa do psa". W owym artykule s± fragmenty pamiętników pisanych przez dzieci oto jeden z nich:

Bartek 13 lat.
Jestem komputeroholikiem i chyba ADHD. Lubię rysować różne stworki, ale boję się je komu¶ pokazać, bo będzie się ¶miał. W ogóle jestem zamknięty w sobie. Do szkoły nienawidzę chodzić, bo jest przygnębiaj±ca. Lektur na polski to w ogóle nie rozumiem. "Krzyżacy" maj± takie słownictwo, że trudno jedn± stronę przeczytać. Matematyka to same formułki.
Mam mało kolegów. Jeden którego, mam jest zamulony na maksa. A drugi to dziki, że szok. Boję się go czasem. W ogóle wszyscy mnie wnerwiaj±.
Jestem komputeroholikiem, bo w grach nikt mnie nie wyzywa,
a jak już to rozwalam mu łeb seri± z kałacha. Jestem wtedy radosny na swój sposób. Bo przecież każdy jest radosny po swojemu. Pod
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75480,5023997.html można znaleĽć pozostałe fragmenty pamiętników jakby kto¶ chciał.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.survival.pun.pl www.jediacademy.pun.pl www.fullcross.pun.pl www.cs-headshot.pun.pl www.gwardiainnosa.pun.pl